Tylko najlepsze lokalizacje SUPER blisko KUL UP UMCS PL.

 
Mieszkanie studenckie
 

Mieszkania specjalnie zlokalizowane i przygotowane dla studentów.

Właściciele nie przebywają w tych mieszkaniach.

Wszystkie nasze mieszkania dla studentów są zlokalizowane w bezpośredniej bliskości UP, UMCS, KUL. Mieszkanie na ulicy Rzeckiego 3 także blisko Politechniki Lubelskiej. Blisko dla nas oznacza, że do Twojej uczelni dojdziesz spacerem w ciągu 3-20 minut lub przejedziesz maksymalnie 1-2 przystanki autobusem.

Nasze mieszkania studenckie zostały tak wybrane, wykończone i urządzone aby wynajmujący pokoje studenci czuli się w nich komfortowo, mieli zapewnioną wysoką prywatność i posiadali wszelkie udogodnienia podczas mieszkania. Począwszy od wyposażenia pokoju po łazienkę i kuchnię wszystko zostało tak przemyślane i zaprojektowane aby student otrzymał wszystko czego potrzebuje w codziennym życiu.

Nasze rozwiązania i wyposażenie dotyczą sfery bezpieczeństwa korzystania z mediów, urządzeń AGD, prywatności, indywidualizmu osobowego i użyteczności. Kilka lat doświadczenia, ankietowania naszych Klientów i specjalizacja w zakresie wynajmu  studentom dają nam jasne wytyczne co student potrzebuje w zakresie swoich potrzeb wynajmu.

Każde z tych mieszkań jest unikalne w aspekcie swoich zalet. Jedno ma wspaniałą lokalizację, drugie bardzo komfortowe wyposażenie, przestronne pokoje. Wszystkie mają wspólną cechę. Zostały wybrana i przygotowane dla STUDENTA. Każde z nich od początku inwestycji było projektowane dla STUDENTA.


Każde z nich realizuje cele naszego gościa: blisko uczelni i wysoki komfort mieszkania.

Wybierz mieszkanie